slide003cutPRO Chomutov  je občanské sdružení (od ledna 2014 spolek), které už od roku 2008 sdružuje lidi, kteří aktivně ovlivňují dění ve městě.

Sdružení PRO CHOMUTOV je volební uskupení, za kterým stojí spolek PRO Chomutov, Strana zelených, Pirátská strana a nezávislí kandidáti.

Ve své činnosti a přístupech k řešení problémů města nejsme omezeni jakoukoliv ideologií, hledáme jen věcná (tj. skutečná) řešení.

Jsme Chomutované, kteří měli a stále mají dost vlády ODS a ČSSD na místní radnici. S Přemyslem Rabasem v čele jsme od vás v roce 2010 získali 20% hlasů. Stali jsme se díky vám nejsilnější opozicí v zastupitelstvu.

I když opozice v roce 2010 volby vyhrála, nakonec ČSSD a ODS v Chomutově sestavily koalici a vládnou dál. Jejich šíbři přesvědčili čtyři zvolené zástupce dvou stran, že by raději měli s vlky výti, než naplňovat předvolební sliby. A tak nám při hlasování chybí jeden hlas.

Místní kmotři se i letos snaží dostat své lidi nejen na kandidátky ČSSD a ODS. Chcete-li opravdu změnu ve správě města, zkontrolujte si raději pečlivě kandidátní listinu, které budete chtít dát hlas – nenechte se napálit. My jen můžeme zaručit, že u sdružení PRO CHOMUTOV žádný vyslanec Alexandra Nováka a dalších politických podnikatelů není.